Sinaasappelwikkel Tick Tack

Tick Tack is een kunstencentrum in Antwerpen, vlak bij het Harmoniepark. Ze presenteren en promoten internationale tentoonstellingen van moderne kunstenaars. ’s Avonds verandert hun etalage in een groot projectiescherm waar digitale, bewegende (video)kunst wordt afgespeeld.

Voor de tentoonstelling van Metahaven tijdens Publiek Park wilde Tick Tack graag sinaasappels bekleden met een kunstzinnig motief. We kozen voor een speciaal papier dat zowel dun als sterk is: perfect voor het omwikkelen van de sinaasappels. De kleuren zijn krachtig door het gebruik van onze Led-UV droging en de zorgvuldige afstelling van de drukpers.

cover van de bedrijfsbrochure opgebouwd uit verschillende papierformaten samengebonden door nieten
brochure van stad Leuven over cultureel erfgoed gedrukt in fluo, pantone en dekwit op een grijskartonnen cover ingebonden met wire-o
Du Pont brochure
zwart linnen hardcoverboek met typografische zilverfolie